Zbieramy kasztany!

kasztany

Zapraszamy uczniów klas I-VI oraz Przedszkolaków do udziału w zbiórce kasztanów i żołędzi. Nad przebiegiem akcji czuwać będzie pani Marzena Zielińska. Czas na zbieranie przewidziany jest do 21 października 2022 roku. Zebrane dary jesieni będą w czasie zimy pokarmem dla leśnych zwierząt i pomogą im lepiej przetrwać ten trudny, zimowy czas. Dla najlepszych ”zbieraczy” kasztanów i żołędzi przewidziane są nagrody. Proszę pamiętać, aby zebranych kasztanów nie przetrzymywać w reklamówkach, tyko w skrzynkach, aby nie uległy zepsuciu. Wysuszone żołędzie i kasztany prosimy przynieść w następujących terminach:

  • 20.10.2022 Przedszkole
  • 21.10.2022 Klasy I-VI

Prosimy o nie przynoszenie kasztanów i żołędzi WCZEŚNIEJ, gdyż nie mamy możliwości ich przechowywania. Większe ilości kasztanów prosimy, aby Rodzice przynosili do Pana Kuby. Do worków z kasztanami i żołędziami należy dołączyć następujące informacje: imię i nazwisko ucznia, klasa oraz waga zbioru.

Nie bądź obojętny, przyłącz się do akcji!

Pin It