Rewelacyjne zawody naszych badmintonistów

Drugie miejsce w Finale Dolnośląskim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie chłopców we Wrocławiu to ogromny sukces. W turnieju wzięło udział 12 najlepszych drużyn szkolnych z Dolnego Śląska. Nasi uczniowie ulegli w finale  tylko zawodnikom ze Szklarskiej Poręby.
Brawo chłopaki! Oskar Straus, Kacper Zawiłowicz i Jakub Potrawski. Kacper i Oskar  są zawodnikami Uczniowskiego Klubu Sportowego "Maraton" Pisarzowice,  działającym przy szkole. Życzymy dalszych sukcesów i serdecznie gratulujemy.

Kolejny sukces naszych badmintonistów

3 listopada uczniowie naszej szkoły wybrali się na strefowe zawody w badmintona do Szklarskiej Poręby. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów: Hanna Pastuch, Wiktoria Muszala, Kacper Zawiłowicz, Oskar Straus i Jakub Potrawski. Dziewczęta zajęły ostatecznie 4 miejsce, natomiast chłopcy wywalczyli 2 miejsce i uzyskali awans do kolejnego etapu. Eliminacje wojewódzkie odbędą się we Wrocławiu. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zwycięstwo NASZYCH w finale powiatowym w badmintonie!

zawody

20 października 2022 roku w naszej szkole odbył się finał powiatowy w badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W trzech kategoriach wiekowych (starsze dziewczynki, młodsi chłopcy, strasi chłopcy) reprezentanci naszej szkoły nie mieli sobie równych, wygrali wszystkie mecze i zajęli I miejsca. Uzyskali tym samym awans do finału Strefy Jeleniogórskiej, który dobędzie się 2 i 3 listopada w Szklarskiej Porębie. Naszą szkołę reprezetowali: Oskar Straus, Kacper Zawiłowicz, Jakub Potrawski, Ernest Zarzycki, Ignacy Cierpikowski, Hanna Pastuch, Wiktoria Muszala, Oliwia Wodziak, Maja Niezgoda i Martyna Granat. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sukcesy w badmintonie - Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej

25 i 29 października gościliśmy powiatowy finał w Badmintonie dziewcząt oraz chłopców i znów mamy powody do uśmiechu.

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej nasze dziewczęta - Wiktoria Potrawska i Milena Święch zdobyły złoty a chłopcy - Maksymilian Horoszko, Łukasz Olejarz i Oskar Ora srebrny medal.
W Igrzyskach Dzieci bezkonkurencyjni za to okazali się chłopcy - Kacper Zawiłowicz, Oskar Straus i Jakub Potrawski, natomiast dziewczęta - Hanna Pastuch, Wiktoria Muszala i Nadia Cebula zajęły drugie miejsce. Czekamy na "strefy".

Tenis stołowy - Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej

13 października 2021 roku w naszej szkole odbyły się zawody indywidualne w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci, oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w których bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci. Zawody rozegrane zostały systemem brazylijskim. Pierwsza trójka w rywalizacji dziewcząt, jak i chłopców awansowała do Finału Strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się 03-04.03.2022 r. również u nas.

Unihokej - Igrzyska Dzieci

Dziś w Lubawce w ramach Igrzysk Dzieci rozegrane zostały zawody szkolne w Unihokeju. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Muszala, Wiktoria Barczyk, Hanna Pastuch, Ksenia Owsianka, Martyna Wojciechowska, Justyna Krzyżak, Amelia Olszak, Maja Niezgoda, Izabela Sherwood zajęła drugie miejsce pokonując rówieśniczki z Miszkowic 2:1 i ulegając gospodyniom również 2:1.

Biegi przełajowe - Igrzyska Dzieci

Dnia 20.09.2021 roku na stadionie przy ulicy Słowackiego w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Drużyny składały się z 6 zawodniczek. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 800 m i zajęły bardzo wysokie, 2 miejsce.

Kolejność końcowa:

Szkoła Podstawowa z Lubawki                               24:06,21 min.
Szkoła Podstawowa z Pisarzowic                          24:35,64 min.
Szkoła Podstawowa nr 2 z Kamiennej Góry         25:28,14 min.
Szkoła Podstawowa z Miszkowic                           28:05,79 min.

Szkołę reprezentowały:
Izabela Sherwood, Wiktoria Barczyk, Justyna Krzyżak, Wiktoria Muszala, Ingrid Walter, Hanna Pastuch, Laura Kulig i Maja Niezgoda.

Piłka nożna dziewcząt - Igrzyska Dzieci

29 września dziewczęta z naszej szkoły wygrały szkolny powiatowy turniej piłki nożnej w kategorii klas 4-6.

Wyniki poszczególnych spotkań:

SP Pisarzowice – SP Miszkowice                            2 : 0
SP Pisarzowice – SP Lubawka                                 5 : 0
SP Miszkowice – SP Lubawka                                  1 : 1

Reprezentacja naszej szkoły uzyskała awans do Finału Strefy Jeleniogórskiej który odbędzie się dnia 26.05.2022 r. w Bolesławcu.

Skład SP Pisarzowice:

Barczyk Wiktoria, Buraczewska Amelia, Czerwińska Zuzanna, Krzyżak Justyna, Muszala Wiktoria, Niezgoda Maja, Owsianka Ksenia, Pastuch Hanna, Sherwood Izabela, Walter Ingrid, opiekun – Sebastian Rudny

3 miejsce w badmintonie w strefie jeleniogórskiej

Dzisiaj (wtorek, 13 listopada) w Szklarskiej Porębie odbył się finał strefy jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców. Wśród finalistów znalazła się nasza szkoła reprezentowana przez Wiktora Zarzyckiego (kl. 6), Kacpra Zawiłowicza (kl.3) oraz Oskara Orę (kl. 4).

W każdej kategorii wystartowało pięć zespołów Zawody rozgrywano systemem “każdy z każdym”. Nasi chłopcy uplasowali się na trzecim miejscu w strefie, co dało im awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się we Wrocławiu 20 listopada 2018.

Klasyfikacja końcowa finału strefy jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym: